Brzydula 2 (246)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania kolejny raz spiera się z teściową. Szymczykowa ma nadzieję, że Bożenka ją wesprze, ale dziewczyna okazuje się grać na dwa fronty. Ula wybiera się z Antosiem na bilans dwulatka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ania kolejny raz spiera się z teściową. Szymczykowa ma nadzieję, że Bożenka ją wesprze, ale dziewczyna okazuje się grać na dwa fronty. Ula wybiera się z Antosiem na bilans dwulatka. Przypomina byłemu mężowi o wizycie u lekarza. Tymczasem Dobrzański jest zaskoczony obecnością Dobrowolskiego w firmie. Próbuje ustalić, co obiecała mu Ula. W końcu wita "rywala" z powrotem na pokładzie. Pracownicy są zaskoczeni, najbardziej Miro, który wpada w kolejną paranoję. Marek ma nadzieję, że Sebastian wesprze go w trudnych chwilach. Ten jednak najpierw musi opanować sytuację w swoim gabinecie, który podczas jego nieobecności zmienił się w różowo-pluszowy kącik. Po pierwszym szoku postanawia udać się do przyjaciela na drinka.

Występują

Ładuję...