Lombard. Życie pod zastaw 10 (486)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maryla zamierza sprzedać część sadu, który wniosła w posagu. Kazimierz jest wstępnie zainteresowany jej ofertą. Jedzie wraz z Mariuszem na oględziny. Wirski organizuje pożegnalną kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Maryla poślubiła bogatego sadownika Jana Opalińskiego. Jest jego trzecią żoną i mieszka w rodzinnym domu mężczyzny wraz z apodyktyczną teściową, Marią. Ma dość jej ciągłych uwag i postanawia się wyprowadzić. Zamierza sprzedać część sadu, który wniosła w posagu. Kazimierz jest wstępnie zainteresowany jej ofertą. Jedzie wraz z Mariuszem na oględziny. Wirski organizuje pożegnalną kolację. Pod nieobecność rodziców Julka zaprasza do domu znajomych. Na imprezę ktoś przynosi narkotyki. Rolecki opowiada w lombardzie o podróży dookoła Polski. Twierdzi, że mimo braku zasobnego portfela wiele zwiedził.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...