Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (551)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Załoga odkrywa zwłoki mężczyzny, który był jednym z pięciu wspólników firmy produkującej komputerowe gry przygodowe. Wychodzi na jaw, że relacje między mężczyznami pozostawiały wiele do życzenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Załoga odkrywa zwłoki mężczyzny, który był jednym z pięciu wspólników firmy produkującej komputerowe gry przygodowe. Wychodzi na jaw, że relacje między mężczyznami pozostawiały wiele do życzenia. Głównym tropem jest jednak pozostawiona przez mordercę wiadomość, w której zaprasza on śledczych do wzięcia udziału w nietypowej grze. Jeśli stróże prawa poprawnie wykonają zadania, będą w stanie uratować kolejne ofiary. Jeśli zawiodą - ludzie będą umierać. Policjanci muszą podjąć wyzwanie. Wkrótce stają przed serią trudnych i makabrycznych zagadek. Tymczasem Jawor i Kalicka pozostawiają w sferze niedomówień wydarzenia nocnej imprezy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...