Młody Sheldon: Kichnięcie, koza i Sissy Spacek ( (13)

(Young Sheldon: A Sneeze, Detention, and Sissy Spacek)

serial komediowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szkole Sheldona wybucha epidemia. Chcąc uniknąć zarażenia, chłopak opuszcza lekcję. Kiedy sytuacja się powtarza, zostaje zawieszony. Korzystając z wolnego czasu, zmienia garaż w ekosystem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

9-letni Sheldon Cooper (Iain Armitage) jest utalentowanym i bystrym, ale także dość naiwnym chłopcem. Wychowuje się we wschodnim Teksasie, gdzie najważniejsze dla mieszkańców są sport i kościół. Bycie matematycznym geniuszem przysparza mu więc wielu problemów i jeszcze bardziej komplikuje czas dorastania. Jego rodzina też ma z nim trudne życie. Ojciec, szkolny trener, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, jego kochająca matka, Mary (Zoe Perry), stara się chronić małego naukowca przed niezrozumieniem małomiasteczkowej społeczności, starszy brat zaś nie potrafi zaakceptować faktu, że mimo różnicy wieku chodzi z nim do jednej klasy. Sheldon może liczyć jedynie na siostrę bliźniaczkę, Missy (Raegen Revord). Prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" przedstawiający perypetie dorastającego Sheldona Coopera.

W tym odcinku

W szkole Sheldona wybucha epidemia grypy. Chcąc uniknąć zarażenia, chłopak opuszcza lekcję, za co otrzymuje karę. Kiedy sytuacja się powtarza, zostaje zawieszony. Korzystając z wolnego czasu, zmienia garaż w zamknięty, wolny od zarazków ekosystem. Jego zachowanie poważnie martwi Mary. Tymczasem Georgie wykorzystuje problemy brata, by podrywać dziewczyny w szkole.

Występują

Twórcy

Ładuję...