Barwy szczęścia | odc. 2578

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Umińska rozpoczyna pracę nad artykułem o fermie norek pod Borkami. Rozmawia z aktywistą Aro. Kasia wybiera się na Sycylię. Zamierza spotkać się tam z żoną zmarłego przyjaciela, Rosą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Umińska rozpoczyna pracę nad artykułem dotyczącym fermy norek pod Borkami. Rozmawia m.in. z Aro, aktywistą walczącym z hodowcami zwierząt futerkowych. Po rozmowie wspierany przez swoją dziewczynę Luizę chłopak podejmuje decyzję o organizacji pikiety. Kasia postanawia wraz z Vincenzo polecieć na Sycylię. Po dotarciu do Włoch oboje jadą do żony Francesco, Rosy. Górka zamierza powiedzieć kobiecie o nieślubnej córce zmarłego mężczyzny. Bożena oraz Bruno mierzą się z urokami rodzicielstwa. Tymczasem w hotelu ponownie zjawia się Rafał.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...