Brzydula 2 (245)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do siedziby F&D przyjeżdżają Ula, Ania i Bożenka. Dobrzańska szykuje się do konfrontacji z Markiem. Wśród pracowników pojawia się plotka o sprzedaży F&D. Okazuje się, że jej źródłem jest Angelica.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Do siedziby F&D przyjeżdżają Ula, Ania i Bożenka. Dobrzańska szykuje się do konfrontacji z Markiem. Były mąż, na dzień dobry, rozbraja ją swoim zachowaniem. Ala i Józef z niepokojem obserwują, jak Bartek roztrwania pieniądze z kredytu zaciągniętego przez matkę. Chcą porozmawiać z Dąbrowską i uczulić ją na rozrzutność syna. Wychodzi jednak na jaw, że nie on jeden zaczął korzystać z życia. Ula organizuje spotkanie Dobrowolskiego z nią i Markiem. Chce, żeby mężczyzna jeszcze raz przedstawił swoją propozycję. Początkowo atmosfera jest napięta. W końcu Dobrzański proponuje PR-owcowi rozmowę sam na sam. Chce wiedzieć, jakie są jego zamiary i intencje. Tymczasem wśród pracowników pojawia się plotka o sprzedaży F&D. Prowodyrką jest Angelica, która natychmiast informuje Violettę. Ela próbuje uświadomić jej, że jest w błędzie, co nie jest takie proste.

Występują

Ładuję...