Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (550)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Śledczy znajdują zwłoki Joanny. Wychowywała się ona w patologicznej rodzinie. Przez to uciekła z domu i utrzymywała kontakt z bratem. Ten zeznaje, że był świadkiem kłótni Joanny z jej chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Śledczy znajdują zwłoki młodej dziewczyny, Joanny Marczyk. Wychowywała się ona w patologicznej rodzinie z agresywnym ojcem. Przez to uciekła z domu i utrzymywała kontakt tylko z bratem, który zeznaje, że krótko przed jej śmiercią był świadkiem kłótni Joanny z jej chłopakiem Tomkiem. Podczas rozmowy z policją partner ofiary bagatelizuje tę awanturę. Nie potrafi jednak przedstawić wiarygodnego alibi na noc zabójstwa. Śledztwo nabiera tempa, gdy brat denatki odnajduje jej telefon w miejscu, gdzie nikt się tego nie spodziewał. Krąg podejrzanych zaczyna się poszerzać. Tymczasem Daga martwi się o Lilkę. Górska i Kłos jadą do niej, mając nadzieję wspomóc przyjaciółkę dobrym słowem. Na miejscu nieoczekiwanie zastają ją półprzytomną. Kobieta nie chce powiedzieć, co się stało. Twierdzi jedynie, że Kasperki jest wszystkiemu winien i powinien za to zapłacić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...