Młody Sheldon: Komputer, zabawka i piwo (12)

(Young Sheldon: A Computer, a Plastic Pony, and a Case of Beer)

serial komediowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sheldon marzy o komputerze Tandy 1000 SL. George stwierdza, że nie stać ich na tak drogi zakup, ale okazuje się, że Mary ma własne oszczędności, które utrzymywała w tajemnicy. Dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

9-letni Sheldon Cooper (Iain Armitage) jest utalentowanym i bystrym, ale także dość naiwnym chłopcem. Wychowuje się we wschodnim Teksasie, gdzie najważniejsze dla mieszkańców są sport i kościół. Bycie matematycznym geniuszem przysparza mu więc wielu problemów i jeszcze bardziej komplikuje czas dorastania. Jego rodzina też ma z nim trudne życie. Ojciec, szkolny trener, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, jego kochająca matka, Mary (Zoe Perry), stara się chronić małego naukowca przed niezrozumieniem małomiasteczkowej społeczności, starszy brat zaś nie potrafi zaakceptować faktu, że mimo różnicy wieku chodzi z nim do jednej klasy. Sheldon może liczyć jedynie na siostrę bliźniaczkę, Missy (Raegen Revord). Prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" przedstawiający perypetie dorastającego Sheldona Coopera.

W tym odcinku

Sheldon marzy o komputerze Tandy 1000 SL. George stwierdza, że nie stać ich na tak drogi zakup, ale okazuje się, że Mary ma własne oszczędności, których istnienie utrzymywała dotąd w tajemnicy. Dochodzi do kłótni, a pani Cooper wyprowadza się do matki razem z Sheldonem i Missy. By postawić na swoim, kupuje synowi komputer. Jeszcze tego samego dnia chłopak prosi program symulujący rozmowę ELIZA, o pomoc w sprawie rodziców. Słyszy to Bunia.

Występują

Twórcy

Ładuję...