Młody Sheldon: Demony, szkółka niedzielna i liczby pierwsze (11)

(Young Sheldon: Demons, Sunday School, and Prime Numbers)

serial komediowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mary przypadkiem odkrywa, że Sheldon, Tam i Billy grają w 'Lochy i smoki'. Poproszony o pomoc pastor radzi młodemu Cooperowi studiować teologię baptystów. Chłopiec zaczyna badać inne religie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

9-letni Sheldon Cooper (Iain Armitage) jest utalentowanym i bystrym, ale także dość naiwnym chłopcem. Wychowuje się we wschodnim Teksasie, gdzie najważniejsze dla mieszkańców są sport i kościół. Bycie matematycznym geniuszem przysparza mu więc wielu problemów i jeszcze bardziej komplikuje czas dorastania. Jego rodzina też ma z nim trudne życie. Ojciec, szkolny trener, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, jego kochająca matka, Mary (Zoe Perry), stara się chronić małego naukowca przed niezrozumieniem małomiasteczkowej społeczności, starszy brat zaś nie potrafi zaakceptować faktu, że mimo różnicy wieku chodzi z nim do jednej klasy. Sheldon może liczyć jedynie na siostrę bliźniaczkę, Missy (Raegen Revord). Prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" przedstawiający perypetie dorastającego Sheldona Coopera.

W tym odcinku

Mary przypadkiem odkrywa, że Sheldon, Tam i Billy grają w Lochy i Smoki. Gra nie przypada jej do gustu, więc postanawia interweniować w tej sprawie. Rozmowa z rodzicami Tama nie przynosi skutku. Poproszony o pomoc pastor Jeff radzi młodemu Cooperowi przestudiować teologię Baptystów. Cooper szybko radzi sobie z zadaniem i zaczyna badać inne wielkie religie.

Występują

Twórcy

Ładuję...