Brzydula 2 (244)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania wpada do Uli na wino. Dobrzańska domyśla się, że Marek obraził się za sytuację z Dobrowolskim. Aleks zaprasza Dorotę do siebie. Chce potwierdzić, czy to, co usłyszał od Ewy, jest prawdą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ania wpada do Uli na wino. Dobrzańska martwi się brakiem wiadomości od byłego męża i dzieci. Tymczasem Julka, Kuba i Marek robią zakłady, kiedy mama zadzwoni. Ula domyśla się, że dawny partner obraził się za sytuację z Dobrowolskim. Jej przypuszczenia się potwierdzają, kiedy Marek odwozi pociechy, ale sam nie wchodzi do domu. Okazuje się, że się z kimś umówił. Aleks zaprasza Dorotę do siebie. Chce potwierdzić, czy to, co usłyszał od Ewy, jest prawdą. Następnie idzie na spotkanie z panem Hu i jego asystentkami. Korzysta z okazji, żeby umówić się na kolejną hotelową randkę z Yu Tian. Yu Phan zaczyna coś podejrzewać, więc Febo stara się odwrócić jej uwagę. Uli w końcu udaje się nakłonić Marka do rozmowy. Mówi mu o nowej propozycji Dobrowolskiego. Informacja ścina Dobrzańskiego z nóg.

Występują

Ładuję...