Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (549)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Dziennikarz zarzuca właścicielowi budki z kebabem przyrządzanie jedzenie z ludzkiego mięsa. Gdy w lokalu policja natrafia na zwłoki, zaczyna traktować te szokujące insynuacje bardzo poważnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

W lokalnej gazecie pojawia się artykuł, w którym autor zarzuca właścicielowi budki z kebabem przyrządzanie jedzenie z ludzkiego mięsa. Gdy w lokalu policja natrafia wkrótce na poćwiartowane zwłoki, zaczyna traktować dziennikarskie zarzuty bardzo poważnie. Funkcjonariusze przesłuchają właściciela punktu gastronomicznego, Abdula, a także jego współpracowników. Jeden z nich zwraca uwagę, że szef ma niepokojące zainteresowania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...