Na dobre i na złe | odc. 837: Nie płacz

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hania jest na skraju załamania. W szpitalu zjawia się odpowiedzialny za śmierć Korbana Seba. Mężczyzna, udając ratownika medycznego, próbuje uprowadzić uratowaną przez Piotra dziewczynkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Hania jest na skraju załamania po nagłej śmierci Piotra. Bezskutecznie stara się tłumić swoje emocje. Cierpiąca lekarka rzuca się w wir pracy, próbując zagłuszyć ból po stracie swojego ukochanego. W szpitalu zjawia się odpowiedzialny za śmierć Korbana Seba. Mężczyzna, udając ratownika medycznego, próbuje uprowadzić uratowaną przez Piotra dziewczynkę. Bandyta postanawia nakłonić pracujące na pediatrii pielęgniarki do pilnej ewakuacji całego oddziału. Do Leśnej Góry trafiają poszkodowani pożaru w akademiku. Jedną z ofiar jest studentka Jagna, dziewczyna prawnika Filipa oraz ciężko ranny portier. Tymczasem Borys postanawia wziąć krótki urlop, a także kameralny ślub z Lidką. Niedługo po ceremonii świeżo poślubiona para mierzy się z pierwszym kryzysem małżeńskim za sprawą synów panny młodej, Mariusza oraz Juliusza. Lidka po kłótni z Borysem niespodziewanie żąda rozwodu. Zaskoczony nagłą decyzją kobiety lekarz usiłuje z nią wszystko wyjaśnić. Syn Lidki każe mu odejść.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...