Lombard. Życie pod zastaw 10 (482)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paprot przyprowadza do lombardu motocykl, za który Lolek jest gotów dużo zapłacić. Kolekcjonerski model nie ma jednak sprawnego silnika. Marta i jej partner rozpoczynają kurs adopcyjny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Przemek Korda nie chciał zostać adwokatem, lecz presja rodziny sprawiła, że zgodził się kontynuować rodzinną tradycję. W głębi duszy mężczyzna bardziej zainteresowany jest samochodami, a zwłasza ich naprawą. Często odwiedza warsztat Jana Czajki, gdzie podejmuje się renowacji starych maszyn. Pewnego dnia ojciec każe mu zająć się sprawą swojego klienta, Moczara. Przemek ma dość. Paprot przyprowadza do lombardu motocykl, za który Lolek jest gotów zapłacić bardzo dużo. Jest to model kolekcjonerski, jednak nie ma sprawnego silnika. Ziutek przynosi do lombardu broszkę, którą klientka dała mu w zamian za prace remontowe. Lolkowi przedmiot wydaje się znajomy. Jego koleżanka, muzealniczka, potwierdza jego przypuszczenia. Marta i Lolek rozpoczynają kurs adopcyjny. Jeden z prowadzących, pan Ludwik, bardzo daje się we znaki kursantom. Niejedna para rezygnuje z adopcji po jego zajęciach. Beton próbuje zmusić Ryżego do współpracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...