Brzydula 2 (242)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula umawia się na spotkanie z Markiem Dobrowolskim. W F&D, po kilkudniowej nieobecności, zjawia się Violetta. Ania zapoznaje ją z jej obowiązkami. Angelica odkrywa, że Sebastian wyjechał na szkolenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula umawia się na spotkanie z Markiem Dobrowolskim. W F&D, po kilkudniowej nieobecności, zjawia się również Violetta. Ania zapoznaje ją z jej obowiązkami. Kubasińska chce się jednak przede wszystkim dowiedzieć, gdzie jest jej gabinet. Dąbrowska zaciąga kredyt pod zastaw domu. Razem z Bartkiem, ze wzmożoną czujnością, niosą gotówkę ulicami Rysiowa. Gdy docierają do siebie, mężczyzna rozdziela pieniądze, zapewniając, że wkrótce odda matce dług, i to z nawiązką. Angelica odkrywa, że Sebastian wyjechał na szkolenie. Razem z Violą wykorzystują okazję i urządzają się w jego gabinecie. Ula stara się przekonać Marka, że powinni skorzystać z oferty Dobrowolskiego. Zaproponowane przez niego warunki kredytowe są naprawdę korzystne. Dobrzański nie ufa jednak PR-owcowi. Nadchodzi trudny moment decyzji.

Występują

Ładuję...