Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (547)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Z domu spokojnej starości znika pacjent, Wiesław Kapusta. Dyrektor placówki prosi o odszukanie go i wyjaśnienie sprawy. Wkrótce mężczyzna zostaje znaleziony martwy. Okazuje się, że miał wielu wrogów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Z domu spokojnej starości znika jeden z pacjentów, Wiesław Kapusta. Dyrektor placówki prosi o odszukanie go i wyjaśnienie sprawy. Śledczy są zaskoczeni, ponieważ ośrodek jest monitorowany, a zaginiony wymagał specjalistycznej opieki. Wkrótce mężczyzna zostaje znaleziony martwy. Wychodzi na jaw, że w przeszłości Wiesław pracował w policji i miał wielu wrogów. Tymczasem Jawor i Kalicka stają się sobie coraz bliżsi. Po pracy wybierają się razem na imprezę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...