Brzydula 2 (241)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aleks jest w szoku po tym, co usłyszał od Ewy. Opuszcza restaurację. Dorota ma żal do siostry, że zdradziła jej sekret. Wojtek dowiaduje się, że Jasiek rozpoczął współpracę z F&D. Jest wściekły.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Aleks jest w szoku po tym, co właśnie usłyszał od Ewy. Opuszcza restaurację, nie patrząc w stronę Doroty. Kobieta ma żal do siostry, że zdradziła jej sekret. Febo dociera do hotelu, gdzie czeka już na niego Yu Tian, jednak jego myśli są zupełnie gdzieś indziej. Po przybyciu do firmy Mirosław z przerażeniem odkrywa, jak mało zostało zrobione. Po jego wyjściu, w środku nocy, w pracowni krawieckiej pojawiają się Alan i Iza. Nie mogli spać ze świadomością, że Gutowska zawaliła robotę. Kiedy Wojtek dowiaduje się, że Jasiek rozpoczął współpracę z F&D, jest wściekły. Przyjaciele postanawiają ochłonąć i znaleźć sposób na załagodzenie sytuacji. Iza i Ala martwią się o Ulę, która zamknęła się w sobie i nie rozmawia o swoich problemach. Starają się do niej dotrzeć.

Występują

Ładuję...