Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (546)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Matka zgłasza zaginięcie córki. Niebawem okazuje się, że dziewczyna nie żyje. Wszystko wskazuje na samobójstwo, lecz pojawiają się wątpliwości. Ofiara skrywała sekret, który mógł komuś zaszkodzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Matka zgłasza zaginięcie swojej córki, Dominiki. Niebawem okazuje się, że dziewczyna nie żyje. Wszystko wskazuje na samobójstwo, lecz pojawiają się wątpliwości. Dziewczyna skrywała sekret, który mógł komuś bardzo zaszkodzić. Tymczasem Paulina Wach próbuje odnaleźć się po wypadku. Kłopotów przysparza jej jednak dorastająca córka Agata. Restauracji Słonia i Walczaka coraz słabiej prosperuje. Kuba wpada na pomysł, który rozwiąże wszystkie problemy. Wspólnik jest jednak sceptyczny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...