Na dobre i na złe | odc. 836: Jeszcze zabiorę cię na tańce

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dziewczynka, którą inspektor Korban przywiózł do szpitala, odzyskuje przytomność. Piotr przeprowadza prywatne śledztwo w sprawie dziecka. Wkrótce trafia na ślad tajemniczego mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Wyziębiona dziewczynka, którą Piotr przywiózł do szpitala, wreszcie odzyskuje przytomność. Korban postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie dziecka. Wkrótce odkrywa, że niedaleko szopy, w której się chowała, kręci się tajemniczy mężczyzna, Seba. Gdy funkcjonariusz policji usiłuje go zatrzymać, podejrzany brutalnie atakuje Piotra. Michał przypuszcza, że doszło do krwotoku wewnętrznego i decyduje o natychmiastowej operacji. Ostatecznie, pomimo zabiegu oraz reanimacji, serce Korbana staje i lekarze stwierdzają zgon.Tymczasem do szpitala trafia para psychologów, która wprowadzi razem program "Miłosne rewolucje". Szybko wychodzi na jaw, że małżeństwo ma więcej kłopotów niż ich klienci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...