Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3378

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stefanek sprawia Marcie i Mikołajowi kolejne kłopoty. Z tęsknoty za mamą nie może zasnąć. Ksawery czuje się jeszcze bardziej pokrzywdzony. W rezultacie dochodzi do domowej awantury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Stefanek sprawia Marcie i Mikołajowi kolejne kłopoty. Z tęsknoty za mamą nie może spać. Ksawery czuje się jeszcze bardziej pokrzywdzony. W rezultacie dochodzi do domowej awantury. Jakiś czas później Nicole przywozi byłemu mężowi rzeczy ich synka. Po kryjomu wyznaje Leśniewskiemu, że nadal go kocha. Liczy na odbudowanie rodziny. Elżbieta ponownie zmaga się z problemami w pracy. Roy zarzuca jej nepotyzm, ponieważ zatrudniła Ewę. Niespodziewanie Marcinkowej robi się słabo. Julka relaksuje się przed turniejem. Idzie na trening czirliderek, podczas którego skręca nogę, skacząc z koleżankami. Beata i jej mąż korzystają z uroków własnego domu. Przed szkołą Paweł wpada na jednego z klientów. Niestety, spotkanie nie przebiega w miłej atmosferze. Jakiś czas później niezadowolony inwestor okazuje się opiekunem grupy Wójcika.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...