Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3376

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysztof odmawia wzięcia udziału w promocji własnego dzieła. Nie chce, żeby ktokolwiek dowiedział się, że napisał powieść erotyczną. Basia jest wściekła. Oczekuje od męża odpowiedzialnego zachowania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

U Ziębów od rana panuje chaos. Beata zabiera resztę swoich rzeczy. Nina, zaskakująco zdenerwowana jej obecnością, martwi się o Renatę, która się spóźnia. Kiedy Wójcikowa zaczyna szukać swoich kolczyków, nastolatka szybko wychodzi. Jakiś czas później podejmuje próbę podrzucenia skradzionej biżuterii, ale zauważa ją Kraszewska. Prosi ona dziewczynę o rozmowę. Krzysztof odmawia wzięcia udziału w promocji własnego dzieła. Nie chce, żeby ktokolwiek dowiedział się, że napisał powieść erotyczną. Basia jest wściekła. Oczekuje od męża odpowiedzialnego zachowania, w przeciwnym razie gniew szefa skupi się na niej. W odpowiedzi Smolny przyprowadza do redakcji Marcelinę Gwiazdę i proponuje wskazanie dziewczyny jako autorki. Natalia ma wątpliwości, czy bez fotografii fałszywych wyników Piotra zdoła udowodnić mu kłamstwo. Bruno radzi ukochanej poprosić o pomoc matkę. Kiedy informacja dociera do męża młodej Górskiej, okłamuje on teściową, że córka była częścią mistyfikacji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...