Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3375

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga i Sławek biorą udział w akcji zatrzymania uzbrojonego przestępcy. Przybysz zauważa w mieszkania bandyty ukryte dziecko. Tymczasem dochodzi do strzelaniny. Basia mści się na Krzysztofie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Iga i Sławek biorą udział w akcji zatrzymania uzbrojonego przestępcy. Po wejściu do mieszkania bandyty, Przybysz zauważa ukryte tam dziecko. Tymczasem dochodzi do strzelaniny. Policjantka zasłania niemowlę przed kulą własnym ciałem. Dziedzic również zostaje trafiony. Brunowi ciężko jest uwierzyć, że mąż Natalii udawał chorego na raka, żeby ją zatrzymać. Kiedy Krawczyk odbiera telefon od Piotra, wściekły każe mu odtąd kontaktować się z nimi wyłącznie przez prawnika. Wszystko obserwuje z boku nowa wspólniczka młodego mężczyzny, Sylwia. Wyraźnie nie podoba jej się to zamieszanie. Przemek zastanawia się, czy związek z Moniką wytrzyma próbę czasu. Dzieli się swoimi wątpliwościami z Dagmarą, a ona komentuje złośliwie jego słowa. Basia mści się na Krzysztofie. Ostentacyjnie wyśmiewa tekst książki. Osiąga jednak efekt odwrotny do zamierzonego, bowiem Smolny tym bardziej nie wyznaje prawdy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...