Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3371

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dębkowie i Marek oglądają nagranie mężczyzny, który zmarł w ich lokalu. Film zawiera informacje o skarbie. Igor zostaje trenerem Julki. Za jego sprawą zawodniczki odzyskują wiarę we własne siły.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Dębkowie i Marek oglądają nagranie mężczyzny, który zmarł w ich lokalu. Okazuje się, że film zawiera informacje o zakopanym skarbie. Restauratorów podsłuchują bandyci, o czym oni nie mają pojęcia. Wreszcie Halinka rozpoznaje miejsce ukrycia kosztowności. Stefan z Zimińskim odkopują jednak tylko... gumową kaczuszkę. Kiedy wracają z łupem, znowu spotykają bardzo niebezpiecznych ludzi. Igor zaczyna trenować drużynę Julki. Za sprawą jego pomysłów młode zawodniczki, a zwłaszcza Mela, odzyskują wiarę we własne siły. Ela zjawia się u Ostrowskiego na badaniach w tajemnicy przed partnerem. Wyniki wskazują, że z sercem Marcinkowej jest naprawdę źle. Agnieszka dostrzega w domu ślady strzelaniny. Wściekłą Olszewską uspokaja nieco informacja o aresztowaniu Ojca i oczyszczeniu Sylwka z zarzutów. Chce, żeby chłopak wrócił do szkoły, ale on ma inne plany. Składa Heblowi propozycję współpracy. Wie bowiem, jak dopaść ludzi, którzy go oszukali.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...