Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3370

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przemek próbuje dodzwonić się do Moniki. Niestety, ona nie odbiera, ponieważ wciąż ma pretensje o zbyt zażyłe relacje młodego Smolnego z Dagmarą. Krzysztof kończy powieść erotyczną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Przemek próbuje dodzwonić się do Moniki podczas spaceru z synkiem. Niestety, ona nie odbiera, ponieważ wciąż ma pretensje o zbyt zażyłe relacje młodego Smolnego z Dagmarą. Krzysztof kończy powieść erotyczną, którą pisze w tajemnicy przed wszystkimi. Wysyła ją anonimowo do wydawnictwa Basi. Hebel i Seba przerywają szarpaninę Ojca z nastoletnim podwładnym. Dzięki nim bandyta przyznaje się policji do każdego z popełnionych przez siebie przestępstw. Chcąc się zrewanżować, Sylwek proponuje, że pomoże Heblewskiemu odnaleźć nieuczciwych programistów. Czekający na przeszczep serca pacjent ma pretensje do Kamila i Ostrowskiego. Chce być operowany jak najszybciej, nie interesują go procedury. Kiedy zostaje sam na sam z doktorem Nalepą, Lew proponuje mu inne rozwiązanie. Wieczorem lekarz niespodziewanie odwiedza Ewę w mieszkaniu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...