Rodzinny interes 5: Moje wielkie szlacheckie wesele (218)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Witold i Jagoda odwiedzają warsztat, by porozmawiać z Wojtkiem na temat pojazdu, w którym ich syn pojedzie do ślubu. Przyszłej synowej nie podoba się pomysł hucznego wesela w kostiumach z epoki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Witold i Jagoda są zamożnym małżeństwem pasjonującym się dawnymi czasami. Oboje pochodzą ze szlacheckich rodów. Pewnego razu odwiedzają warsztat, by porozmawiać z Wojtkiem na temat pojazdu, w którym ich syn ma pojechać do ślubu. Przyszli państwo młodzi, Armand i jego narzeczona, niezależna Nikola, zdają się mieć dość przygotowań. Zwłaszcza kobiecie nie podoba się pomysł hucznego wesela w kostiumach z epoki. Tymczasem Armand spotyka Luizę, w której kiedyś się kochał... Sebastian stara się pomóc swojemu przyjacielowi, Łukaszowi, w trudnych chwilach.

Występują

Twórcy

Ładuję...