Rodzinny interes 5: Ciemna strona mocy (217)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Viola szuka pracy Borysowi, który zbyt dużo czasu spędza w domu. Wojtek znajduje dla niego etat. Mężczyźni nie potrafią się dogadać. Borys przekonuje Violę, że powinni przeprowadzić się na Malediwy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Ciemnoskóra Adela chciałaby zabieg prostujący na włosy, gdyż uważa, że budzą one zbyt dużą sensację. Fryzjerki są innego zdania - uważają, że kręcone włosy są bardzo ładne i wiele kobiet o takich marzy. Adela jednak pada często ofiarą rasistowskich uwag ze strony kolegów z pracy. Wkrótce zakochuje się w niej jeden z współpracowników. Sprawy stają na ostrzu noża. Viola szuka pracy Borysowi, który zbyt dużo czasu spędza w domu. Wojtek znajduje dla niego etat w warsztacie. Mężczyźni jednak nie potrafią się dogadać. Borys przekonuje Violę, że powinni przeprowadzić się na Malediwy.

Występują

Twórcy

Ładuję...