Klan | odc. 3935

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jola domaga się od Witka pieniędzy. Postanawia porozmawiać z Surmaczową. Wyjawia, że boi się reakcji męża, który wychodzi z więzienia. Zosia prosi ojca o pomoc w pakowaniu przed wyjazdem na ferie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Jola domaga się od Witka pieniędzy. Mężczyzna zgadza się o to postarać pod warunkiem, że nikt nie dowie się, kto jest ojcem. Kochanka decyduje się porozmawiać z Surmaczową. Wyjawia, ze boi się reakcji męża, który właśnie wychodzi z więzienia. Janusz, po całonocnym maratonie serialowym, je z wszystkimi śniadanie. Zosia bardzo się z tego cieszy. Prosi ojca, by przyszedł po południu pomóc w pakowaniu przed wyjazdem na ferie. Agnieszka nie ma nic przeciwko. Jacek żyje rozpoczynającym się turniejem. Zofia wciąż dopytuje, czy już rozmawiał z żoną. Oskar wpada na chwilę na Sadybę. Zaczepia Michała, wypominając mu, że powiedział Mildzie o jego seksoholizmie. Szczepan zdradza Jerzemu, że nadal chciałby, aby Michał ożenił się z Mildą. Proponuje Chojnickiemu konspirację.

Występują

Zobacz także

Ładuję...