Klan | odc. 3934

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilona żali się Annie ma pecha, który prześladuje ją i Witolda. Wieczorem Jola oświadcza Kozielle, że jest z nim w ciąży. Paulina wyjawia Zofii, że szef składa jej w pracy niedwuznaczne propozycje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ilona żali się Annie ma pecha, który prześladuje ją i Witolda. Surmaczowa pociesza, że ich problemy kiedyś się skończą. Witold tymczasem próbuje załagodzić sytuację z Barbarą. Wieczorem przed drukarnią dochodzi do zaskakującego zdarzenia. Jola oświadcza Kozielle, że jest z nim w ciąży. Bolek przystępuje do opracowania planu zabudowy działki, którą planują kupić dla dzieci. Jedzie na spotkanie z Jerzym, a potem z Rutką. Dowiaduje się o zbliżającym się ślubie prezesa. Jacek jest tak pochłonięty przygotowaniami do turnieju, że nie ma czasu na rozmowę z żoną. Zofia pyta Paulinę, czy może jej pomóc. Ona wyjawia, że szef składa jej w pracy niedwuznaczne propozycje. Janusz kupuje całe opakowanie śrub do skręcania regałów. Tymonowi zaś mówi, że jego rozwód z Agnieszką jeszcze nie jest pewny. Zosia przekonuje matkę, by pozwoliła Januszowi obejrzeć z nią serial. Ta zgadza się nawet na to, żeby mężczyzna został na noc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...