Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3368

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bandyci krępują i kneblują Dębków oraz Zimińskiego. Grożą im nożem. Niespodziewanie do kuchni wchodzi Van. Igor zastaje w szkolnym kantorku pijanego nauczyciela wychowania fizycznego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Bandyci krępują i kneblują Dębków oraz Zimińskiego, po czym grożą im nożem. Niespodziewanie do kuchni wchodzi Van. W wyniku absurdalnego zbiegu okoliczności kryminaliści biorą go za przestępcę o ksywce Szybki Van. Wycofują się, a także grzecznie przepraszają. To jednak nie koniec emocji. Restauratorzy otrzymują rybi łeb w przesyłce oraz dokonują pewnego odkrycia w lokalu. Igor zamierza osobiście dostarczyć zgodę na udział Julki w zawodach sportowych. Zastaje w szkolnym kantorku nieprzytomnego nauczyciela wychowania fizycznego, z butelką wódki w ręce. Ela otrzymuje informację ze szpitala - musi odbyć badanie serca. Lekceważy wezwanie. Żaneta jest wściekła na Wojtka, że działa przeciwko kolegom po fachu. Szulc nabiera wątpliwości, które znikają jednak po rozmowie ze Smolnym. Przychodzi na pierwszą lekcję z Terleckim. Zaraz po wyjeździe z placu manewrowego omal nie dochodzi do kraksy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...