Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3367

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szkole Julki są organizowane zawody uczniów z rodzicami. Nastolatka zaprasza na imprezę Igora i Elę. Podczas gry świetnie sobie radzi, w przeciwieństwie do Marcinkowej, która nagle słabnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

W szkole Julki są organizowane zawody uczniów z rodzicami. Nastolatka zaprasza na imprezę Igora i Elę. Podczas gry świetnie sobie radzi, w przeciwieństwie do Marcinkowej, która nagle słabnie, ma też problemy z oddychaniem. Wieczorem Elżbieta idzie na spotkanie z Ostrowskimi. Ewie oferuje pracę, a Arka prosi, by zbadał jej serce. Operacja Marii przebiega bezproblemowo. Ziębowa znów będzie widzieć. Matka dostrzega, że Renata jest wyraźnie zmartwiona. Córka opowiada o problemach z adopcją. Potem idzie do Weroniki po poradę. Po rozmowie z prawniczką Kraszewska postanawia podjąć walkę. Pada przed Sławkiem na kolana. Zimiński i Dębek, ku swojej uldze, mogą ponownie otworzyć restaurację. Wyniki ekspertyzy są jednoznaczne - klient miał w organizmie toksynę, jeszcze zanim zjadł zupę Haliny. Radość okazuje się jednak przedwczesna. W lokalu zjawia się dwóch groźnych oprychów. Zamykają gastronomię, po czym żądają wyjaśnienia, na czyje zlecenie Marek dokonał zabójstwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...