Klan | odc. 3932

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W ramach terapii Rysiek jeździ na rowerze. Lucyna prosi Leopolda, by mu towarzyszył. Bolek i Heniuka nie mogą się dogadać w kwestii zakupu działki. Miłosz i Bożenka mają dla nich niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Renata pyta Mildę, jaka była reakcja wuja na wieść o jej fikcyjnym związku. Pani inżynier przyznaje, że krewny od razu zaczął jej szukać nowego kandydata na męża. Lucyna wpada do Grażyny i Leopolda z prośba o pomoc. W ramach psychoterapii Rysiek jeździ na rowerze. Nie straszna mu nawet zimowa aura. Lucyna prosi Leopolda, by trochę mężczyźnie potowarzyszył. Bolek i Heniuka nie mogą się dogadać w kwestii zakupu działki na Mazurach. Miłosz i Bożenka mają dla nich niespodziankę. Sami zamierzają się tam przenieść. Miłosz zaprasza Sandrę i Norberta na premierę swojego filmu. Wspomina, że w fabule mowa jest o zdradzie. Agnieszka zajmuje się domem Pawła i Wigi podczas ich nieobecności. Przyjeżdżają regały zamówione przez Lubicza do piwnicy. Janusz obiecuje pomóc je wnosić. Zjawia się Tymon, który również wyraża taką gotowość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...