Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3366

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria uświadamia sobie, że przestała widzieć na jedno oko. Sprawa okazuje się poważna. Beata wyznaje mężowi prawdę o ciąży. Próbuje powiedzieć z kim, ale szczęśliwy Paweł nie daje jej dojść do słowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Przed premierą "Czerwonego Kapturka" Nina zmaga się z tremą. Chce nawet rezygnować. Wychodzi jednak na scenę dzięki wsparciu Darii, Marii i reszty obsady. Okazuje się świetną aktorką. Podczas przedstawienia Ziębowa podpowiada swoim podopiecznym. Nagle z zaskoczeniem zdaje sobie sprawę, że przestała widzieć na jedno oko. Córka oraz Włodek namawiają ją na wizytę w szpitalu. Jak wykazują badania, to poważna sprawa. Później Sławek przekazuje Renacie złe wieści od kolegi, który adoptował dziecko. Wymogiem jest pięcioletni staż małżeński przyszłych rodziców. Wójcika martwi stan żony - ostatnio ciągle źle się czuje, odmawia też jedzenia. Beata nie ma sumienia dłużej go oszukiwać. Wyznaje prawdę o ciąży. Próbuje ponadto powiedzieć z kim, ale szczęśliwy Paweł nie pozwala jej dojść do słowa. Emil gratuluje parze, cieszy się ich szczęściem. Bratowa prosi Larsona o chwilę rozmowy. Postanawia o wszystkim mu powiedzieć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...