Rodzinny interes 5: Majsterkowicz (213)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czesiek jest kontrolerem biletów, co pozwala mu na obserwowanie Moniki, której jest cichym wielbicielem. Pewnego dnia spotyka on synka swojej wymarzonej kobiety. Chłopiec nie może dostać się do domu.

Oglądaj w telewizji

Pon 30.05 13:00
TV Pulslogo
Wt 31.05 5:00
TV Pulslogo
Wt 31.05 12:00
TV Pulslogo

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Niepozorny Czesiek mieszka z apodyktycznym ojcem, Tadeuszem, niegdyś wojskowym, i jego partnerką Barbarą. Uwielbia majsterkować w garażu i spędza tam mnóstwo czasu. Na co dzień jest natomiast kontrolerem biletów. Nielubiana przez niego praca ma jeden atut - pozwala mu na obserwowanie Moniki, której jest cichym wielbicielem. Pewnego dnia Czesiek spotyka Tymka, synka swojej wymarzonej kobiety. Chłopiec nie może dostać się do domu, gdyż zgubił klucze. Czesiek otacza go opieką. Wywołuje to gniew Klaudiusza, ojca dziecka. Łukasz wzbudza zainteresowanie poznanej w parku Kariny. Para umawia się na randkę, ale pocałunek przerywa nagły krwotok z nosa u chłopaka. Przestraszona dziewczyna dzwoni do Sebastiana. Ten prosi Łukasza, by udał się do lekarza. Przyjaciel ma dla Seby przykrą informację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...