Barwy szczęścia | odc. 2562

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Luizy wykrada ojcu klucze do mieszkania Renaty. Umawia się tam na potajemne spotkanie z Aro. Adrian i Dawid rozpoczynają nowy cykl nagrań. Pierwszym bohaterem ich programu zostaje Herman.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Dominika i Sebastian ponownie przechodzą kryzys w swoim związku. Kowalski po wypadku w dalszym ciągu nie czuje się pewnym siebie mężczyzną. Nastrój poprawia mu spotkanie z Markiem oraz mecz koszykówki. Damian wciąż stara się zaakceptować relację Luizy i Aro. Przychodzi mu to jednak z wielkim trudem. Tymczasem jego córka wykrada mu klucze do mieszkania Renaty, w którym umawia się na potajemne spotkanie ze swoim ukochanym. Adrian i Dawid rozpoczynają zupełnie nowy cykl nagrań wideo pt. "Tester życia". Pierwszym bohaterem ich programu zostaje Herman. Chłopcy są pod ogromnym wrażeniem jego partnerki, Celiny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...