Brzydula 2 (74/166)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nadia umawia się z Aleksem w restauracji. Stara się poznać jego plany względem F&D. Febo jest pod dużym wrażeniem tej rozmowy. Zaczyna insynuować, że jego kochankę łączy coś z Dobrzańskim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Nadia umawia się z Aleksem w restauracji. Stara się poznać jego plany względem F&D. Febo jest pod dużym wrażeniem tej rozmowy. Zaczyna insynuować, że jego kochankę łączy coś z Dobrzańskim. Postanawia przyjrzeć się bliżej życiorysowi asystentki Marka. Tymczasem ten dociera do pracy. W pokoju Sebastiana natyka się na siostrę Violetty, Angelicę. Okazuje się, że dziewczyna szuka zatrudnienia. Ula przygotowuje się do wystąpienia przed zarządem. Pomaga jej Maciek. Dzięki szkolnemu projektowi Kuby kobieta wpada na pewien pomysł. Sebastian i Marek usiłują dowiedzieć się, do kogo należy konto w niemieckim banku. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi im Angelica. Adam poddaje się kolejnej sesji terapeutycznej. Nieoczekiwanie zjawia się Aleks. Nadia opowiada Markowi o ustaleniach z Febo. Ich wspólne świętowanie ma nieoczekiwany finał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...