Papiery na szczęście (78)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta i Sergiusz, po wspólnie spędzonej nocy, czują się świetnie. Marysia i Maks pomagają Oli dowiedzieć się czegoś nowego na temat jej zmarłego brata. Dziewczyna postanawia wywołać ducha Łukasza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Marta i Sergiusz, po wspólnie spędzonej nocy, czują się świetnie. Ich entuzjazmu nie podziela Adam, który jest coraz bardziej zirytowany zaistniałą sytuacją. Marysia oraz Maks pomagają Oli dowiedzieć się czegoś nowego na temat jej zmarłego brata. Nie przynosi to większego skutku, dlatego dziewczyna postanawia wywołać ducha Łukasza. Henryk jest na nią zły, że zamiast skupić się na teraźniejszości, wciąż żyje dawnymi wydarzeniami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...