Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3365

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja dowiaduje się o polisie ubezpieczeniowej, wykupionej przez Zimińskiego i Dębka. Halina przestaje być główną podejrzaną. Smolny prosi Szulca o pomoc w sprawie nieuczciwego instruktora jazdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

W dniu poprzedzającym premierę "Czerwonego Kapturka" Maria zdaje sobie sprawę, że sprzedali mało biletów. Daria próbuje ratować sytuację. Renata, dowiedziawszy się o marzeniach Niny, która pragnie zostać aktorką, rezygnuje z występu w sztuce. Udaje skręcenie kostki. Nastolatka przejmuje tytułową rolę. Halina sądzi, że to ona otruła klienta restauracji. Policja jednak nabiera podejrzeń, kiedy dowiaduje się od kucharza Vana o wyższej polisie ubezpieczeniowej, wykupionej przez Zimińskiego i Dębka. Mimo tragicznych okoliczności, Marek liczy na odzyskanie dobrego imienia po sekcji zwłok denata. Nadzieja umyka wraz z pojawieniem się komentarzy na stronie internetowej lokalu gastronomicznego. Smolny prosi Szulca o pomoc w sprawie nieuczciwego instruktora jazdy. Wojtek ma zapisać się do Terleckiego, by ocenić sytuację. Przemek daje Monice naszyjnik. Wyznaje jej swoje uczucia - jest dla niego najważniejsza. Potem widzi ona ukochanego z Dagmarą i synkiem, i zaczyna wątpić w słowa aktora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...