Rodzinny interes 5: Człowiek widmo (212)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolina, właścicielka second handu, wraca autem do domu. Po drodze ma wrażenie, że kogoś lub coś potrąciła, ale odjeżdża z miejsca zdarzenia. Niebawem policja rozpoczyna śledztwo w sprawie wypadku.

Oglądaj w telewizji

Pt 27.05 13:00
TV Pulslogo
Pon 30.05 5:00
TV Pulslogo
Pon 30.05 12:00
TV Pulslogo

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Karolina, właścicielka second handu, wraca autem do domu. Na skutek pewnego incydentu zmuszona jest wyjść z auta. Ma wrażenie, że kogoś lub coś potrąciła, ale nic nie przykuwa jej uwagi. W oddali tylko słyszy ujadanie psa. Oddaje samochód do mechanika, ale kłamie, że kolizja miała miejsce na parkingu. Tymczasem policja rozwiązuje sprawę śmiertelnego wypadku na drodze. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Karolina pada tymczasem ofiarą szantażu - podający się za świadka człowiek żąda 100 000 złotych za zachowanie milczenia. Bożena postanawia uporać się ze stanami lękowymi z pomocą terapeuty. Wychodząc z gabinetu w znacznie lepszym nastroju, spostrzega swojego prześladowcę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...