Barwy szczęścia | odc. 2561

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka wciąż nie może porozumieć się z Kajtkiem. Ponadto chłopak znajduje na jej profilu na portalu społecznościowym zdjęcie z Patrykiem. Gdy fotografię odkrywa Agata, Jezierski też wpada w tarapaty.

Oglądaj w telewizji

Pon 6.06 11:30
TVP Polonialogo
Pon 6.06 16:30
TVP Polonialogo
Wt 7.06 4:30
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Oliwka wciąż nie może porozumieć się z Kajtkiem. Ponadto chłopak znajduje na jej profilu na portalu społecznościowym zdjęcie z Patrykiem. Gdy fotografię odkrywa Agata, Jezierski również wpada w tarapaty. Dominika postanawia zorganizować spotkanie Damiana z jego córką i jej starszym chłopakiem, Aro. Tymczasem złodziej napada na ulicy na Hermana. Świadkami zajścia są Adrian oraz Dawid, którzy niezwłocznie ruszają w pościg za napastnikiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...