Klan | odc. 3930

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Brajan oddaje Anulce pieniądze. Stwierdza, że to on powinien wspierać finansowo Czesię. Kot-Kurzawska narzeka na złe samopoczucie. Za radą Brajana decyduje się na wizytę w Elmedzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Brajan oddaje Anulce pieniądze. Stwierdza, że to on powinien wspierać finansowo Czesię, nie dziewczyna. Kot-Kurzawska narzeka na złe samopoczucie. Za radą Brajana decyduje się na wizytę w Elmedzie. Dostaje od lekarza długą listę badań do zrobienia. Heniutka i Bolek udają się na Mazury, żeby obejrzeć działkę, którą znalazła dla nich Sandra. Korzystając z okazji, Bożena i Miłosz zapraszają Borysa i Kamilę. Kama postanawia sprezentować dzieciom elektroniczną perkusję. Rutka, upewniwszy się, że Irmina się do niego przeprowadzi, znów porusza temat jej szefowania na nowym oddziale. Potem oświadcza Marczyńskiemu, że jeśli znów będzie miał coś przeciwko kandydaturze Kosteckiej, wycofa swój kapitał ze spółki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...