Brzydula 2 (73/166)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula i Marek mają okazję do tego, by wykrzyczeć, co im leży na sercu. Angelica prosi siostrę o dach nad głową i pracę. Aleks informuje Paulinę, że romans z Nadią jest tylko częścią jego planu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula i Marek mają okazję do tego, by wykrzyczeć sobie prosto w twarz, co im leży na sercu. Do hotelu, w którym przebywa Violetta, przychodzi jej siostra Angelica. Prosi ją o dach nad głową i pracę. Tymczasem Aleks przyprowadza do domu Nadię. Paula, wykorzystując fakt, że brat jest zajęty, dzwoni do Marka. Następnego dnia jest złośliwa w stosunku do kochanki Aleksa, która zjawia się w kuchni. Viola prosi Sebastiana o pomoc. Ten, zaniepokojony, jedzie do hotelu. Nadia wspomina noc z Aleksem. Prosi Adama, by przygotował się na spotkanie z rodzeństwem Febo. Z kolei Aleks informuje Paulinę, że romans z Nadią jest tylko częścią jego planu. Marek próbuje uniknąć kolejnego rodzinnego wieczoru, jednak Julka i Kuba nie zamierzają odpuścić. W czasie gry w "Kto kłamał?" wychodzą na jaw długo skrywane emocje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...