Rodzinny interes 5: Poza prawem (211)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jedną z klientek salonu Bella Ella jest młoda Romka w ciąży. Na jej widok inna kobieta oświadcza, że nigdy więcej nie skorzysta z usług zakładu. Fryzjerki są zniesmaczone tym zachowaniem.

Oglądaj w telewizji

Czw 26.05 13:00
TV Pulslogo
Pt 27.05 5:00
TV Pulslogo
Pt 27.05 12:00
TV Pulslogo

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Jedną z klientek salonu Bella Ella jest młoda Romka w ciąży. Na jej widok inna kobieta oświadcza, że nigdy więcej nie skorzysta z usług zakładu. Fryzjerki są zniesmaczone tym zachowaniem. Olga zwierza się im, że mieszka z mężem Robertem i szwagrem i, choć wiodą zwyczajne życie, spotyka ich wiele nieprzyjemności. Ela zaczyna czuć sympatię do kobiety. Okazuje się, że jej bliscy pracują na czarno, a pracodawca w ogóle ich nie szanuje. Wkrótce szwagier Olgi umiera. Szef zmusza Roberta, by ukrył ciało. Zwłoki przypadkowo odkrywa Ela. Do rozwiązania okrutnej zagadki przyczyniają się mechanicy z warsztatu Wojtka. Oskar przygotowuje wielką niespodziankę dla Alicji. Plan wymaga wzięcia urlopu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...