Barwy szczęścia | odc. 2560

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Damian w dalszym ciągu martwi się o Luizę. Nastolatka wciąż spotyka się ze starszym od siebie Aro. Gdy pewnego razu nie wraca do domu na noc, postanawia zawiadomić policję o jej zaginięciu.

Oglądaj w telewizji

Czw 2.06 11:30
TVP Polonialogo
Czw 2.06 16:30
TVP Polonialogo
Pt 3.06 4:10
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Damian w dalszym ciągu martwi się o Luizę. Nastolatka wciąż spotyka się ze starszym od siebie Aro. Gdy pewnego razu nie wraca do domu na noc, postanawia zawiadomić policję o jej zaginięciu. Oliwka nie jest zadowolona ze znajomości Kajtka i Lily. Dowiaduje się, że dziewczyna mówi po polsku. Gdy do hotelu na przerwie pomiędzy kursami zagląda Patryk, Zbrowska postanawia spędzić z nim czas, chcąc wywołać u Kajtka zazdrość. Iwona dochodzi do porozumienia z Kępskim. Pyrka zwierza się Tomaszowi ze swoich tajemnic z przeszłości, które także i ona zataiła. Rodzice biznesmena wpadają na kolejny pomysł, jak pomóc choremu synowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...