Brzydula 2 (70/166)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Violetta nie zjawia się na spotkaniu z adwokatem. Wciąż przebywa w hotelu i próbuje zniszczyć cenną saszetkę Hu Yan Wu. Nieoczekiwanie dzwoni Yu Tian, która proponuje jej korzystny układ.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Violetta nie zjawia się na spotkaniu z adwokatem, więc mecenas Fic proponuje, by je przełożyć, czemu zdecydowanie sprzeciwia się Marek. Dzwoni z ponagleniem do Sebastiana. Tymczasem Violetta ciągle jest w hotelu, gdzie próbuje zniszczyć cenną saszetkę Hu Yan Wu. Nieoczekiwanie dzwoni jednak Yu Tian, która proponuje jej korzystny układ. Przejęta Beatka pokazuje Ali, co odkryła w telefonie Jaśka. Uznają, że sytuacja jest naprawdę poważna. Wkrótce w całą sprawę włącza się Józef. Zniecierpliwieni Ula i Marek ruszają po Violę do hotelu. Po drodze dochodzi między nimi do bolesnej rozmowy, w wyniku której kobieta opuszcza samochód. Violetta spotyka się z Yu Tian i Hu Yan Wu. Okazuje się, że ma coś, co jest dla nich bardzo ważne.

Występują

Zobacz także

Ładuję...