Papiery na szczęście (77/81)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Henryka dociera informacja, że Bianka wyszła ze szpitala. Kowalczyk zleca obserwację dziewczyny. Marta nie czuje się pewnie z tym, co dzieje się między nią i Adamem. Chce umówić się z Sergiuszem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Do Henryka dociera informacja, że Bianka wyszła ze szpitala. Wściekły Kowalczyk zleca detektywowi obserwację dziewczyny. Odkrywają to Mateusz z Sandrą i ostrzegają swoją znajomą. Marta nie czuje się zbyt pewnie z tym, co dzieje się między nią i Adamem. Postanawia umówić się na randkę z Sergiuszem, na co młody Kowalczyk nie reaguje zbyt entuzjastycznie. Tymczasem zakochana w Staszku Beatka przez cały czas śledzi nieświadomego chłopaka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...