Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3364

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dębkowie znów się kłócą. Mężczyzna nie chce, by do menu ich restauracji została dodana zupa grzybowa żony. Danie mimo to pojawia się w karcie. Pierwszy klient, który ją zamawia... pada martwy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Dębkowie znów się kłócą, a Zimińscy muszą ich godzić. Przyjaciel stara się dowiedzieć od Stefana, skąd u Halinki takie rozdrażnienie. Okazuje się, że mężczyzna nie chce, by do menu ich restauracji została dodana zupa grzybowa żony. Dzięki interwencji Marka danie pojawia się w karcie. Potrawa bardzo smakuje pierwszemu klientowi, który ją zamawia, Potem jednak gość... pada martwy. Podczas treningu opiekun żeńskiej drużyny piłki nożnej, Żołda, jest wyraźnie rozdrażniony, ma problemy ze skupieniem. Igor, który chce porozmawiać z nauczycielem o postępach Julki, wyczuwa od niego alkohol. Ela składa zeznania na policji. Iga mówi jej, że Kostek zostanie ukarany za przyjęcie łapówki oraz narażenie zdrowia i życia dzieci. Kuba jest załamany - znów nie dopuszczono go do egzaminu na prawo jazdy. Jak podejrzewa Smolny, instruktor Terlecki specjalnie oblewa nastolatka, żeby ten dokupił kolejne jazdy. Chce to udowodnić. Przemek coraz częściej pomaga Dagmarze z Kacperkiem, co denerwuje Monikę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...