Na dobre i na złe | odc. 832: Błąd to droga do prawdy

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mecenas Olejniczak oferuje Maksowi ugodę. Lekarz odrzuca jego propozycję. Tomasz, chcąc uniknąć zwolnienia, powierza Begerowi informację, która może raz na zawsze zrujnować Woźnickiej karierę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Mecenas Olejniczak oferuje Maksowi ugodę. Lekarz jednak odrzuca jego propozycję. Tomasz, chcąc uniknąć zwolnienia, powierza Begerowi informację, która może raz na zawsze zrujnować Woźnickiej karierę. Do szpitala trafia Lina. Zaniepokojony Szczepan prosi, by zajęła się nią Agata, martwiąc się o nawrót choroby nowotworowej. Pacjentka przechodzi badania. Wkrótce okazuje się, że ma poważne problemy z sercem. Ponadto wychodzi też na jaw, że jest w ciąży. Doktor Homolka pomaga emerytce, która chorowała na nowotwór macicy. Istnieją obawy, że rak wrócił. W czasie nieobecności Asi Radwan zajmuje się małym Kubą. Chłopiec niespodziewanie mu ucieka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...