Barwy szczęścia | odc. 2559

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz wciąż usiłuje odzyskać Iwonę. Ponadto denerwuje się na matkę, która uważa, że część wątroby powinien oddać mu jego syn Wiktor. Z czasem Kępski postanawia zobaczyć się z nastolatkiem.

Oglądaj w telewizji

Śr 1.06 11:30
TVP Polonialogo
Śr 1.06 16:30
TVP Polonialogo
Czw 2.06 4:05
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Tomasz wciąż usiłuje odzyskać Iwonę. Ponadto denerwuje się na matkę, która uważa, że część wątroby powinien oddać mu jego syn Wiktor. Z czasem Kępski postanawia zobaczyć się z nastolatkiem, aby z nim szczerze porozmawiać. Oliwce udaje się zdać bardzo ważny dla niej egzamin. Dziewczyna czuje się jednak zawiedziona brakiem wsparcia ze strony Kajtka. Tymczasem Madzia pomaga Jowicie w wyborze stroju specjalnie na przyjęcie dla winiarzy, na którym dziewczyna chce zaistnieć. Dominika nalega, aby Damian nie ingerował w życie prawie dorosłej Luizy i dał córce więcej swobody. W Feel Good po raz kolejny pojawia się podkomisarz Kodur w związku z niedawnym atakiem. Policjant oskarża Luizę o współudział w napaści na hodowców norek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...