Brzydula 2 (69/166)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

U Dobrzańskich nieoczekiwanie zjawia się Artur, którego Ula próbuje pozbyć się jak najszybciej z domu. Nie chce, by natknął się na niego Marek. Nie wie, że jej mąż już widział swojego rywala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

U Dobrzańskich nieoczekiwanie zjawia się Artur, którego Ula próbuje pozbyć się jak najszybciej z domu. Nie chce, by natknął się na niego Marek. Nie wie, że jej mąż już widział swojego rywala. Tymczasem dzieci proszą wujka o przebadanie taty. Załamany Marek chce znaleźć się jak najdalej od Uli i jej kochanka, ale Sebastian namawia go, by walczył o swoją rodzinę. Kiedy Dobrzański zjawia się w końcu w domu, zadaje żonie ważne pytanie. Hu stara się zatrzeć ślady swojej nielegalnej działalności. Gośka boi się spotkania z Violettą i żąda ochrony. Józef prosi Beatkę, żeby dowiedziała się, czy Jasiek ma jakieś problemy. Dziewczyna dokonuje niepokojącego odkrycia w telefonie brata. Sebastian otrzymuje niełatwe zadanie doprowadzenia Violetty na spotkanie z mecenasem Ficem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...