Papiery na szczęście (76)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mati wpada w szał, kiedy dowiaduje się, że Sandra powiedziała Biance o historii z Grubym. Ta jednak obiecuje dochować tajemnicy. Chce, żeby Mateusz i Sandra pomogli jej zdobyć pieniądze od Henryka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Mati wpada w szał, kiedy dowiaduje się, że Sandra powiedziała Biance o historii z Grubym. Ta jednak obiecuje dochować tajemnicy i jest wdzięczna, że pozbyli się bandyty. Postanawia zapomnieć o stu tysiącach, które straciła. Chce, żeby Mateusz i Sandra pomogli jej zdobyć pieniądze od Henryka. Alicja udaje się na cmentarz, na rzekome miejsce pochówku Łukasza, które wskazał jej teść. Zastanawia ją nagrobek, wyglądający na nowy, i fakt, że chłopak został pochowany pod Krakowem, a nie w Szczecinie, gdzie zmarł. Postanawia razem z Olą przeprowadzić prywatne śledztwo na temat dalszej rodziny Łukasza. Marta angażuje się w organizację wesela Adama i Beatki. Tymczasem przyszła panna młoda wciąż nie może zapomnieć o Staszku. Zdobywa jego kalendarz i zaczyna go śledzić. Wiśniewska jest zmuszona planować przyjęcie tylko z Adamem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...