Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3363

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzięki podsłuchowi założonemu w fundacji Ela i Igor mogą śledzić rozmowę Kostka z Wachowskim. Żąda on od biznesmena premii. Pacjent, który otrzymał nowe serce, pragnie poznać rodzinę dawcy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Dzięki podsłuchowi założonemu w fundacji Ela i Igor mogą śledzić rozmowę Kostka z Wachowskim. Żąda on od biznesmena premii. Potem ma dojść do podpisania umowy. Marcinkowej oraz Nowakowi kończy się czas. Pacjent, który otrzymał nowe serce, pragnie poznać rodzinę dawcy. Ostrowski się temu sprzeciwia, ale doktor Nalepa robi wszystko, by namówić żonę zmarłego do spotkania z jego podopiecznym. Lew nie zamierza też zostawić Ewy w spokoju. Dzięki podstępowi przekonuje ją do wspólnej organizacji balu charytatywnego na rzecz psychiatrii dziecięcej. Nina nie jest pewna, czy podjęła dobrą decyzję odnośnie pełnej adopcji. Liczy, że za dwa lata odbierze córeczkę tymczasowym opiekunom. Daria pokazuje jej, jakie życie może wieść dziecko u boku Renaty i Sławka. Nastolatka wybucha płaczem, po czym ucieka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...